Nieuwsflash februari 2022

Net voor het verstrijken van de maand januari werden de beperkingen op amateurvoetbal dan toch opgeheven. Als club blijven we de regelgeving natuurlijk opvolgen en toepassen, maar we hopen dat het einde van de tunnel nu toch echt in zicht is. Het zou welgekomen zijn, na twee jaar van improvisatie.In de donkerste maand van het jaar gaat ook in het voetbal (even) het licht uit. De jeugdcompetities eindigden in het weekend van 4 en 5 december, terwijl het eerste elftal nog twee weken langer blijft spelen.​

SPORTIEF

Het eerste elftal is 2022 begonnen en klopte in zijn eerste wedstrijd van 2022 het sterke SK Londerzeel met 2-1. Opmerkelijk daarbij was het gesmaakte debuut van de 18-jarige Jobbe Dirkx.
Gisteren liep het helaas fout in de derby tegen Belissia Bilzen.
Onze jongens gingen na een 1-2 voorsprong helaas alsnog onderuit met een 3-2 nederlaag.

Het B-elftal stoomt intussen onverstoorbaar verder aan de kop van de rangschikking in Vierde Provinciale en klopte Maasland B met 2-0. Ook bij onze dameselftallen noteerden we een mooie zege: 2-3 bij Racing Genk C.

PASTADAG 19 FEBRUARI 2022

Noteert u verder in uw agenda dat onze club op zaterdag 19 februari een afhaal-pastadag organiseert. Alle info hierover vindt u op onze social media en via deze link. Er zijn drie soorten pasta te bestellen en we herinneren ons van vorig jaar dat die bijzonder goed in de smaak vielen! U kan uiteraard ook rechtstreeks uw bestelling plaatsen. Bestellen kan nog tot en met 12 februari. Stel dus niet uit, maar plaats je bestelling meteen. 🙂

TOPSOCCER

Onze jeugdwerking organiseert naar jaarlijkse gewoonte een 4-daags voetbalkamp voor u6 tem u13 spelers.
De inschrijvingen zijn reeds gestart en lopen vlotjes binnen. Heb je interesse? Schrijf dan ook snel in voor deze leuke voetbalstage!​

100 JAAR BOCHOLT VV

In 2023 blaast onze mooie voetbalclub 100 kaarsjes uit en vieren we een eeuw voetbal aan de Damburg. Daarmee is Bocholt VV de op één na oudste club van Limburg. Omdat we dit niet ongemerkt voorbij willen laten gaan, plant onze club heel wat festiviteiten, en daarvoor hebben we de hulp nodig van zoveel mogelijk sympathisanten.
Heeft u thuis nog informatie, foto’s, video’s of andere herinneringen van Bocholt VV, laat het ons dan weten via Chris Kwanten 0486/956798of stuur een mailtje naar chris_kwanten@hotmail.com.
Wij bezorgen u alles in originele staat terug!

Other Articles

MiddenbouwOnderbouw
Club
X