Wedstrijdschema U11 tornooi Kurt Vangompel

Groep A

Groep B

Hades
Anderlecht 1
Lierse
Dessel
STVV
BVV 2
Antwerp
Eupen
Anderlecht 2
Lommel
Beerschot
BVV 1

Lunch

(voor spelers) voorzien om 12:35

 

Wedstrijdschema Groep A (per ploeg – 1 x 20′)

Wedstrijdschema Hades

TijdstipWedstrijdPlein
10:30Hades – DesselA
11:20Hades – STVVD
12:05Hades – BVV 2A
13:45Hades – Anderlecht 1F
14:35Hades – LierseA

 

Wedstrijdschema Anderlecht 1

TijdstipWedstrijdPlein
10:30Anderlecht 1 – STVVB
11:20Anderlecht 1 – BVV 2E
12:05Anderlecht 1 – LierseB
13:45Hades – Anderlecht 1F
14:35Anderlecht 1 – DesselB

 

Wedstrijdschema Lierse

TijdstipWedstrijdPlein
10:30Lierse – BVV 2C
11:20Lierse – DesselF
12:05Anderlecht 1 – LierseB
13:45Lierse – STVVE
14:35Hades – LierseA

 

Wedstrijdschema Dessel

TijdstipWedstrijdPlein
10:30Hades – DesselA
11:20Lierse – DesselF
12:05Dessel – STVVC
13:45Dessel – BVV 2D
14:35Anderlecht 1 – DesselB

 

Wedstrijdschema STVV

TijdstipWedstrijdPlein
10:30Anderlecht 1 – STVVB
11:20Hades – STVVD
12:05Dessel – STVVC
13:45Lierse – STVVE
14:35Hades – LierseA

 

Wedstrijdschema Groep B (per ploeg – 1 x 20′)

Wedstrijdschema Antwerp

TijdstipWedstrijdPlein
10:30Antwerp – Lommel>D
11:20Antwerp – BeerschotA
12:05Antwerp – BVV 1D
13:45Antwerp – EupenC
14:35Antwerp – Anderlecht 2C

 

Wedstrijdschema Eupen

TijdstipWedstrijdPlein
10:30Eupen – BeerschotE
11:20Eupen – BVV 1B
12:05Eupen – Anderlecht 2E
13:45Antwerp – EupenC
14:35Eupen – LommelE

 

Wedstrijdschema Anderlecht 2

TijdstipWedstrijdPlein
10:30Anderlecht 2 – BVV 1F
11:20Anderlecht 2 – LommelC
12:05Eupen – Anderlecht 2E
13:45Anderlecht 2 – BeerschotB
14:35Antwerp –  Anderlecht 2D

 

Wedstrijdschema Lommel

TijdstipWedstrijdPlein
10:30Antwerp – LommelD
11:20Anderlecht 2 – LommelC
12:05Lommel – BeerschotF
13:45Lommel – BVV 1A
14:35Eupen – LommelE

 

Wedstrijdschema Beerschot

TijdstipWedstrijdPlein
10:30Eupen – BeerschotE
11:20Antwerp – BeerschotA
12:05Lommel – BeerschotF
13:45Anderlecht 2 – BeerschotB
14:35Beerschot – BVV 1F

 

Wedstrijdschema BVV 1

TijdstipWedstrijdPlein
10:30Anderlecht 2 – BVV 1F
11:20Eupen – BVV 1B
12:05Antwerp – BVV 1D
13:45Lommel – BVV 1A
14:35Beerschot – BVV 1F

 

Plaatsingswedstrijden (1 x 20′)

TijdstipWedrijdPlein
15:152e groep A – 2e groep bA
15:153e groep A – 3e groep BB
15:154e groep A – 4e groep BC
15:155e groep A – 5e groep BD
15:156e groep A – 6e groep BE

 

Finale (2 x 12′)

Tijdstip: 16:00
Terrein: A

 

Prijsuitreiking meteen na finale