Wedstrijdschema u10 Tornooi Jacky Peeters

Groep A

Groep B

Hades
Anderlecht 1
Lierse
Dessel
STVV
BVV 2
Waasland-Beveren
Eupen
Anderlecht 2
Lommel
Beerschot
BVV 1

Lunch

(voor spelers) voorzien om 13:05

Wedstrijdschema Groep A (per ploeg)

Wedstrijdschema Hades

TijdstipWedstrijdPlein
10:55Hades – DesselA
11:45Hades – STVVD
12:30Hades – BVV 2A
14:10Hades – Anderlecht 1F
15:00Hades – LierseA

 

Wedstrijdschema Anderlecht 1

TijdstipWedstrijdPlein
10:55Anderlecht 1 – STVVB
11:45Anderlecht 1 – BVV 2E
12:30Anderlecht 1 – LierseB
14:10Hades – Anderlecht 1F
15:00Anderlecht 1 – DesselB

 

Wedstrijdschema Lierse

TijdstipWedstrijdPlein
10:55Lierse – BVV 2C
11:45Lierse – DesselF
12:30Anderlecht 1 – LierseB
14:10Lierse – STVVE
15:00Hades – LierseA

 

Wedstrijdschema Dessel

TijdstipWedstrijdPlein
10:55Hades – DesselA
11:45Lierse – DesselF
12:30Dessel – STVVC
14:10Dessel – BVV 2D
15:00Anderlecht 1 – DesselB

 

Wedstrijdschema STVV

TijdstipWedstrijdPlein
10:55Anderlecht 1 – STVVB
11:45Hades – STVVD
12:30Dessel – STVVC
14:10Lierse – STVVE
15:00STVV – BVV 2C

 

Wedstrijdschema BVV 2

TijdstipWedstrijdPlein
10:55Lierse – BVV 2C
11:45Anderlecht 1 – BVV 2E
12:30Hades – BVV 2A
14:10Dessel – BVV 2D
15:00STVV – BVV 2C

 

Wedstrijdschema Groep B (per ploeg)

Wedstrijdschema Waasland Beveren

TijdstipWedstrijdPlein
10:55W. Beveren – Lommel>D
11:45W. Beveren – BeerschotA
12:30W. Beveren – BVV 1D
14:10W. Beveren – EupenC
15:00W. Beveren – Anderlecht 2C

 

Wedstrijdschema Eupen

TijdstipWedstrijdPlein
10:55Eupen – BeerschotE
11:45Eupen – BVV 1B
12:30Eupen – Anderlecht 2E
14:10W. Beveren – EupenC
15:00Eupen – LommelE

 

Wedstrijdschema Anderlecht 2

TijdstipWedstrijdPlein
10:55Anderlecht 2 – BVV 1F
11:45Anderlecht 2 – LommelC
12:30Eupen – Anderlecht 2E
14:10Anderlecht 2 – BeerschotB
15:00W. Beveren –  Anderlecht 2D

 

Wedstrijdschema Lommel

TijdstipWedstrijdPlein
10:55W. Beveren – LommelD
11:45Anderlecht 2 – LommelC
12:30Lommel – BeerschotF
14:10Lommel – BVV 1A
15:00Eupen – LommelE

 

Wedstrijdschema Beerschot

TijdstipWedstrijdPlein
10:55Eupen – BeerschotE
11:45W. Beveren – BeerschotA
12:30Lommel – BeerschotF
14:10Anderlecht 2 – BeerschotB
15:00Beerschot – BVV 1F

 

Wedstrijdschema BVV 1

TijdstipWedstrijdPlein
10:55Anderlecht 2 – BVV 1F
11:45Eupen – BVV 1B
12:30W. Beveren – BVV 1D
14:10Lommel – BVV 1A
15:00Beerschot – BVV 1F

 

Plaatsingswedstrijden (1 x 20′)

TijdstipWedrijdPlein
15:402e groep A – 2e groep bA
15:403e groep A – 3e groep BB
15:404e groep A – 4e groep BC
15:405e groep A – 5e groep BD
15:406e groep A – 6e groep BE

 

Finale (2 x 12′)

Tijdstip: 16:00
Terrein: B

 

Prijsuitreiking meteen na finale