OPROEP: Laatste thuismatch A-kern

Gisteren trok onze A-kern naar Overijse voor de derde laatste wedstrijd van het seizoen. Het beloofde een pittig duel te worden tussen de 2een 5ein het klassement. Onze ploeg bleef bij winst in running voor de titel en slaagde in zijn opzet. Bocholt kon 4 keer scoren, Tempo Overijse kreeg de bal niet voorbij Stijn Wertelaers.
De opdracht lijkt nu simpel. We moeten nog 2 keer winnen en spelen kampioen. De opdracht is allerminst simpel… Want op de slotdag nemen we het IN Thes op in een rechtstreeks duel tegen de eerste in de stand.

Volgende week spelen onze jongens hun laatste thuiswedstrijd van het seizoen.
Om onze jongens aan te moedigen hopen we op zoveel mogelijk jeugdspelers én sympathisanten om een lekker sfeertje te creëeren op en rond de Damburg.

Meer informatie ontvangen jullie nog in de loop van de week. Maar we geven wel al mee dat we onder onze jeugdspelers maar liefst 3 weekendjes (of midweken) Centerparcs zullen weggeven.

Iedereen op post voor een mooie sportnamiddag!!

FORZA BOGGET !!!
C’MON BLACK WOLVES !!!